Strona główna Rejestracja Regulamin Zasady FAQ Nagrody Ranking
Nagrody - PS3, PSP, MP4
Czas w grze:
2014-11-27,
Zarejestrowanych graczy:
99 248
Graczy online:
304

Witaj Gangsterze!

Walcz i wygrywaj nagrody - PS3, PSP, MP4

Aktualności

Zwycięzcy w Październiku

Najlepszym gangsterem w rankingu pojedynków okazał się sikor9, który wygrał MP4. Na drugim miejscu uplasował się Venom (pendrive), a trzecie miejsce zdobył slon72 (koszulka).

W rankingu hazardzistów Aggg uzyskał pierwszą pozycję (pijacka ruletka). Drugie miejsce przypadło użytkownikowi mati_santos (koszulka) a na ostatnim miejscu podium znalazł się genasx (kubek).

W Październiku łącznie nagrodziliśmy 75 gangsterów (listę nagród można zobaczyć w dziale Nagrody). Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji.
Admin, 2014-11-02 10:20:57

Zwycięzcy we Wrześniu

Najlepszym gangsterem w rankingu pojedynków okazał się Venom, który wygrał MP4. Na drugim miejscu uplasował się wsz73 (pendrive), a trzecie miejsce zdobył sikor9 (koszulka).

W rankingu hazardzistów slon72 uzyskał pierwszą pozycję (pijacka ruletka). Drugie miejsce przypadło użytkownikowi stiller (koszulka) a na ostatnim miejscu podium znalazł się passat12 (kubek).

We Wrześniu łącznie nagrodziliśmy 75 gangsterów (listę nagród można zobaczyć w dziale Nagrody). Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji.
Admin, 2014-10-01 19:28:58

Zwycięzcy w Sierpniu

Najlepszym gangsterem w rankingu pojedynków okazał się sikor9, który wygrał MP4. Na drugim miejscu uplasował się owocek (pendrive), a trzecie miejsce zdobył Trollka51 (koszulka).

W rankingu hazardzistów Sow uzyskał pierwszą pozycję (pijacka ruletka). Drugie miejsce przypadło użytkownikowi kamfora123 (koszulka) a na ostatnim miejscu podium znalazł się konradpaczka (kubek).

W Sierpniu łącznie nagrodziliśmy 75 gangsterów (listę nagród można zobaczyć w dziale Nagrody). Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji.
Admin, 2014-09-01 10:50:30

Zwycięzcy w Lipcu

Najlepszym gangsterem w rankingu pojedynków okazał się ixat32, który wygrał MP4. Na drugim miejscu uplasował się Trollka51 (pendrive), a trzecie miejsce zdobył sikor9 (koszulka).

W rankingu hazardzistów konradpaczka uzyskał pierwszą pozycję (pijacka ruletka). Drugie miejsce przypadło użytkownikowi zombi (koszulka) a na ostatnim miejscu podium znalazł się DonKosa (kubek).

W Lipcu łącznie nagrodziliśmy 75 gangsterów (listę nagród można zobaczyć w dziale Nagrody). Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji.
Admin, 2014-08-01 15:19:44

Zwycięzcy w Czerwcu

Najlepszym gangsterem w rankingu pojedynków okazał się sikor9, który wygrał MP4. Na drugim miejscu uplasował się TKN mafia (pendrive), a trzecie miejsce zdobył Venom (koszulka).

W rankingu hazardzistów budrysov uzyskał pierwszą pozycję (pijacka ruletka). Drugie miejsce przypadło użytkownikowi kwieciak87 (koszulka) a na ostatnim miejscu podium znalazł się hraaa (kubek).

W Czerwcu łącznie nagrodziliśmy 75 gangsterów (listę nagród można zobaczyć w dziale Nagrody). Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji.
Admin, 2014-07-01 17:52:39

E-mail:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Kliknij tutaj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Rejestracja Regulamin Zasady FAQ Nagrody Ranking